O nás

PROVOZOVATEL:

Jiří Holec, Mírová 310, Stráž pod Ralskem, 47127
IČO: 72694114
DIČ: CZ8009142350

Kontakt: j.holec@icloud.com

PROVOZOVNA:

Gtapizza
Mírová 71, Mimoň, 47124
Odpovědný vedoucí: Jiří Holec

Otevírací doba: pondělí – úterý a pátek – neděle od 11:00  do 21:00 (středa a čtvrtek zavřeno)

Objednávky:  606 077 102, objednavky@gtapizza.cz

OBCHONÍ PODMÍNKY

OBJEDNÁVKY:
Objednat si můžete každý den od 11.00 hodin do 20.00 hodin.
Objednávku je možno učinit telefonicky na čísle 606 077 102 nebo online prostřednictvím tohoto webu na webové adrese www.gtapizza.cz. Vaše objednávka je závazná a v okamžiku objednání se na ní začíná pracovat, proto je nutné vaší objednávku odebrat. V případě opakovaného neodebrání Vaší objednávky, nebo nevhodného chování, další objednávky nebudeme přijímat.

PLATBA:
Platbu je možné provést online na tomto webu nebo hotově u řidiče.

DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK:
Rozvoz zajišťujeme z naší provozovny na adrese Gtapizza, Mírová 71, Mimoň, 47124. Objednávky rozvážíme po Mimoni a jeho blízkém okolí.. Firma Gtapizza se zavazuje objednané zboží doručit v dobré kvalitě a teplé na adresu uvedenou v objednávce a to co nejrychleji.

REKLAMAČNÍ ŘÁD:
V případě pochybností o kvalitě jídla můžete jídlo reklamovat. Na reklamaci se vztahuje klasický reklamační řád.  Volejte naší linku 606 077 102 a oprávněnou reklamací budeme vždy řešit. Jídlo, které má závadu vyměníme, nebo řešíme vrácením peněz. V žádném případě jídlo nevyhazujte, ale předejte kurýrovy, který ho doručí zpět k posouzení. Vaše připomínky nebo stížnosti vždy vyřešíme k oboustranné spokojenosti. Můžete nám i napsat na firemní email objednavky@gtapizza.cz.  Na každou připomínku se snažíme reagovat do 24 hodin.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Zasláním online objednávky nebo zadání telefonické objednávky dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních dat ( Vaše jméno, tel. číslo, emailová adresa, korespodeční adresa ) nutné k vytvoření Vaší objednávky pro firmu Gtapizza, Jiří holec, Mírová 71, Stráž pod Ralském, IČO: 72694114 a slouží pouze k doručení vaší objednávky. V zájmu zlepšování našich služeb může být Váš hovor zaznamenán. Firma Gta pizza s vaším souhlasem tyto údaje může použít pouze pro informování svých zákazníku o změnách nabídek svých pokrmů, nebo k zasílání nového menu. Pro zrušení zasílání nabídek má zákazník možnost toto odesílání kdykoli zrušit odhlášením na konci informačního emailu.